AK 99 nastavio seriju!

četvrtak 18.10.2012.
23:50

Nekadašnji napadač Crvene zvezde Andrija Kaluđerović nastavlja da postiže golove u dresu španskog Santandera, koji je večeras ipak poražen u Kupu od Las Palmasa.

realracingclub.es

Andrija Kaluđerović ove sezone redovno daje golove za SAntander i ako ovako nastavi možda i ''pomuti'' slavu Nikole Žigića koji je u ovom klubu ostavio veliki trag.

Santander je večeras u Kupu gostovao Las Palmasu i posle produžetaka izgubio rezultatom 4:2. U regularnom toku meča bilo je 2:2, a seriju golova otvorio je upravo Kaluđerović, vodećim golom već posle dva minuta igre.

Srpski internacionalac je zamenjen u 77. minutu, a njegov tim je najpre u 90. minutu primio gol za 2:2, da bi zatim u produžecima potpuno poklekao i završio učešće u Kupu kralja.