Izvor: Sportske.net, boracfk.com

Fudbaleri čačanskog Borca savladali su nikšićku Sutjesku u prvoj proveri na pripremama u Crnoj Gori.

boracfk.com
boracfk.com

Meč je odigranm na terenu u Kumboru, a Čačani su slavili rezultatom 1:0. Gol odluke postigao je novajlija Srđan Stanić u 82. minutu.

Izuzev u prvih petnaestak minuta fudbaleri Borca bili su bolji rival, stvarali šanse, ali su na zasluženo vođstvo čekali do samog finiša meča, kada je Stanić preciznim udarcem sa oko 25 metara savladao golmana Sutjeske.

Borac je počeo utakmicu u sledećem sastavu: Milojević, Reljić, Alveš, Maslać, Živković, Božić, Knežević, Jovanović, Radivojević Pavićević i Živanović.

Priliku u nastavku meča su dobili Petrić, Nikodijević, Zoćević, Jovičić, Ješić, Spirovski, Sepua, Višnjić, Stanić, Petrović i Prodanović.