Bordo lako sa Tuluzom

subota 04.02.2012.
23:04

Poslednji večerašnji susret 22. kola šampionata Francuske odigrali su Bordo i Tuluz. Žirondinci već u prvom poluvremenu završili sav posao.

girondins.com

Fudbaleri Bordoa savladali su večeras na svom terenu ekipu Tuluza rezultatom 2:0, u utakmici 22. kola francuske Lige 1.

Tek što je počeo meč, Žusi je doneo prednost Bordou, a na 2:0 povisio je Obranjak u 39. minutu.

Kada je Musa Sisoko u finišu prvog poluvremena u tazmaku od dva minuta zaradio dva žuta kartona, bilo je jasno da gosti u nastavku neće moći da se nadaju preokretu.

Na kraju, ostalo je 2:0, Žirondinci su ostvarili sedmi trijumf u sezoni i sada se nalaze na devetom mestu sa 30 bodova. Tuluz, u čijim redovima večeras nije bilo Pavla Ninkova, ostao je na sedmom mestu sa 34 osvojena boda.