Častan poraz ''orlova''

utorak 07.02.2012.
20:28

Futsal reprezentacija Srbije večeras je poražena u četvrtfinalu EP od selekcije Rusije rezultatom 2:1.

fss.rs
fss.rs

U ''Spaladijum Areni'' u Splitu, reprezentacija Srbije večeras nije uspela da izbori plasman u polufinale Evroskog prvenstva.

Bolji od selekcije Ace Kovačevića bili su reprezentativci Rusije koji su slavili rezultatom 2:1.

Rusi su u prvom poluvremenu imali više od igre, bili su opasniji po gol, ali su se ''orlovi'' odlično branili.

U drugom poluvremenu stvari su za Srbiju bile još povoljnije kad je Milosavac u 25. minutu postigao vodeći gol.

Ipak, ''orlovi'' ovu prednost nisu uspeli da sačuvaju. Sjajnim golom Fukina Rusija je tri minuta kasnije izjednačila, da bi joj preokret doneo Pula u 34. minutu posle male konfuzije u odbrani Srbije.

Ipak, reprezentativci Srbije nisu razočarali na ovom Evropskom prvenstvu, ostavili su sasvim solidan utisak.