Budućnost posle preokreta pobedila Zetu. Sutjeska pobedila Mogren u Budvi, Jedinstvo nadoknadilo zaostatak.

uefa.com
uefa.com

Uzbudljiv dan na terenima Prve lige Crne Gore.

U derbiju kola Budućnost je posle vođstva Zete na poluvremenu, uspela da se vrati u meč ali samo do nerešenog rezultata 3:3. Zeta je povela 0:2 golovima Kaluđerovića u 23 i Vlaisavljevića u 33. minutu. Budućnost je zatim krenula u preokret. Prvo je rezultat smanjio Golubović u 39. minutu, zatim su Radonjič u 64. i Cmiljanić 84. doneli potpuni preokret Podgoričanima. Zeta se međutim pogotkom Orlandića iz penala domogla zlata vrednog boda.

Golovima Ćetkovića u 40. i 57. minutu Sutjeska je pobedila Mogren u Budvi, i održala korak na tabeli u odnosu na najbližeg pratioca Budućnost.

Jedinstvo je posle 3:0 uspelo da se vrati u meč protiv Mladosti i da odnese bod iz Podgorice. Rezultat je na kraju bio 3:3.

Evo i kompletnih rezultata današnjih utakmica Prve lige Crne gore.

Čelik - Rudar 1:0
Budućnost - Zeta 3:3
Mladost - Jedinstvo 3:3
Grbalj - Lovćen 1:0
Mogren - Sutjeska 0:2

Na tabeli vodi Sutjeska sa 41 bodom, a Budućnost se nalazi sad već 5 bodova iza na drugom mestu sa 36 bodova.