17:42

Danas je kompletirano osmo kolo šampionata Crne Gore. Nikšićki Čelik je kao got savladao ekipu Rudara u Pljevljima i priključio se vodećim ekipama na tabeli.

vijesti.me
vijesti.me

Danas je odigrana i poslednja utakmica osmog kola šampionata Crne Gore, koja je imala i epitet derbija kola.

Čelik je u Pljevljima savladao domaći Rudar rezultatom 3:1, pa je Sutjeska i pored jučerašnjeg poraza u Nikšiću od Mogrena ostala usamljena na čelu tabele.

Miroje Jovanović je doveo Rudar u vođstvo polovinom prvog poluvremena, a preokret ekipi Čelika doneli su Zijad Adrović u prvom, odnosno Nikola Simić i Fetim Kasapi u drugom poluvremenu.

Akteulni šampion, ekipa Budućnosti juče je kao gost savladala Zetu, a interesantno je da u ovom kolu domaće ekipe nisu uspele da zabeleže nijedan trijumf.