Da li je Zvezda oštećena u Odesi?

četvrtak 01.08.2013.
20:50

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su sa 3:1 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za LE a poslednji pogodak Černomoreca pao je iz sumnjivog penala. Da li je Marko Vešović zaista skrivio prekršaj za najstrožu kaznu?

crvenazvezdafk.com

Nakon "prvog poluvremena" dvomeča trećeg kola kvalifikacija za LE Crvena zvezda ima minus od dva gola u odnosu na Černomorec iz Odese.

Iako Zvezdina igra nije bila sjajna vicešampion Srbije imao je zadovoljavajuć rezultat do 77. minuta, kada je Marko Vešović oborio igrača domaće ekipe na 12, 13 metara od gola a arbitar Ken Hansen odmah pokazao na belu tačku.

Antonov je precizno izveo penal i doneo Černomorecu pobedu od 3:1, pa će crveno-belima biti jako teško da za sedam dana nadoknade taj zaostatak i plasiraju se u plej-of fazu LE.

Da je ostalo 2:1 posao bi bio nešto lakši, pa onda i odluka Arbitra Hansena ima veću težinu a na vama je da procenite da li je zaista bilo penala!?