Debitovao Asamoa, kroz blato do pobede...

Autor: Boris Jovanović
sreda 25.01.2012.
15:19

Na drugoj proveri u Crnoj Gori, crveno - beli po teškom terenu savladali Petrovac sa 2:1. Oba gola za Zvezdu, u prvom poluvremenu postigao Darko Lazović. Debi za Asamou i Milivojevića...

crvenazvezdafk.com

Zvezda je slavila sa 2:1, malo toga se moglo videti na planu neke smišljene igre, jer je teren bio veoma težak.

Crveno - beli su stvorili par prilika u prvom delu, mrežu Petrovčana je dva puta zatresao Darko Lazović.

Igrao je od početka Natanijel Asamoa, nije puno pokazao, nije bilo ni moguće videti njegov kvalitet u teškim uslovima.

U drugom poluvremenu, Petrovac je smanjio rezultat preko Leverde, pre toga crnogorski tim je pogodio i prečku.

Igra Zvezde delovala je bolje u prvom delu, kada su na terenu bili:

Bajković, Mikić, Tošić, Maksimović, Petković, Milivojević, Evandro, Kadu, Lazović, Kasalica, Asamoa.

U nastavku priliku je dobio Mirić, zatim Stojković, Krneta, Mihajlović, Mladenović, Mijailović, Dimitrijević, Janković kao i golman Kirovski.