Đuričić otvorio vatromet golova u Herenvenu

nedelja 09.12.2012.
17:21

Herenven je nastavio seriju bez pobede u šampionatu Holandije, iako je protiv Rode imao vođstvo od 3:1 i 4:2. Na kraju - 4:4, a goleadu otvorio srpski reprezentativac Filip Đuričić.

sc-heerenveen.nl

Ekipa Herenvena sve dublje tone na tabeli šampionata Holandije. U 16. kolu je osvojila samo bod, tek drugi u poslednjih pet mečeva, iako je bila veoma blizu trijumfa.

Filip Đuričić je u 26. minutu otvorio goleadu, postigavši vodeći gol za Herenven. Gosti su deset minuta kasnije izjednačili, ali je ekipa Herenvena početkom drugog poluvremena povela sa 3:1, a u 82. minutu i sa 4:2.

Ni to im ipak nije bilo dovoljno za pobedu, Roda je u finišu sa dva gola uspela da dođe do boda za konačnih 4:4.

Inače Roda je pretposlednja na tabeli, a ovaj bod im je prvi posle četiri uzastopna poraza...