Drama u Subotici, Zvezda osvojila titulu!

subota 14.04.2012.
21:40

Odbojkašice Crvene zvezde posle velikog preokreta savladale su večeras u Subotici domaći Spartak i osvojile novu titulu šampiona!

okcrvenazvezda.com

Posle odbojkaša, i odbojkašice Crvene zvezde osvojile su šampionsku titulu ove sezone.

Crveno-bele su večeras u četvrtoj utakmici finala plej-ofa slavile u Subotici protiv Spartaka sa 3:2, po setovima  18:25, 25:27, 25:21, 26:24 i 15:12 i ukupnim rezultatom 3:1 u pobedama stigle do titule, 26. u klupskoj istoriji.

Večerašnji meč u hali ''Dudova šuma'' u Subotici doneo je mnogo uzbuđenja. Meč je trajao 133 minuta, a obeležen je velikim preokretom odbojkašica Crvene zvezde, posle vođstva Spartaka od 2:0 u setovima.

Dramatično je bilo u četvrtom setu, Zvezda ga je dobila na razliku, pa je u setu odluke iskoristila stečenu psihološku prednost da zada završni udarac rivalkama i na kraju slavi titulu šampiona.