Drugi poraz Jagodinaca u Antaliji

utorak 14.02.2012.
23:10
Izvor: Sportske.net, fkjagodina.org.rs

Fudbaleri Jagodine poraženi su u novoj proveri u Antaliji od ukrajinskog Obolona iz Kijeva rezultatom 3:1.

fkjagodina.org.rs

Boljom igrom u drugom poluvremenu Ukrajinci su stigli do pobede rezultatom 3:1, mada ni fudbaleri Jagodine nisu ostavili loš utisak.

Kornivšenko je u 34. minutu ''projektilom'' sa preko 30 metara doveo Obolon u vođstvo, da bi pet minuta kasnije izjednačio Ognjen Mudrinski, koji se najbolje snašao u gužvi pred protivničkim golom.

Meč su u korist Obolona rešili Sibirjakov u 47. i Tictik u 70. minutu, posle kontranapada i neopreznosti odbrane Jagodinaca. Srpski superligaš je u par navrata mogao da makar ublaži poraz, ali su Milenković u 59. i Suma u 90. minutu bili neprecizni.

Jagodina: Bondžulić, Dukić, Projić, Ilić, Živanović, Gogić, Krstić, Kostić, Milenković, Marjanović, Mudrinski.

Igrali su još: Rajković, Nikodijević, Filipović, Vukmirović, Stojković, Elmonir, Kovačević, Suma, Kristijan, Ahmetović.