Džerelsova ''simultanka'' protiv Bamberga

četvrtak 18.10.2012.
20:58

Odigrana je i druga utakmica drugog kola Grupe D Evrolige. Posle Barselone novu pobedu ostvario i Bešiktaš i to na gostovanju nemačkom Bambergu.

euroleague.net

Posle Partizana u prvom kolu, oružje pred turskim Bešiktašem večeras je položio i nemački Bamberg.

Gosti iz Istanbula večeras su slavili novu ubedljivu pobedu, i to rezultatom 86:71. Blistao je bivši plejmejker Partizana Kurtis Džerels, koji je večeras bio ubedljivo najefikasniji na parketu sa 27 poena.

Gosti su bili znatno bolji rival, posle prve tri četvrtine imali čak 25 poena prednosti, a ekipa Bamberga je tek u poslednjoj četvrtini uspela da poraz učini blažim.

Podsetimo, u Grupi D, Barselona je večeras takođe kao gost savladala Lijetuvos, a Partizan u Pioniru igra protiv CSKA.