EK - Kragujevčani ispunili obećanje

subota 24.11.2012.
23:31

Vaterpolisti Radničkog potvrdili su plasman u polufinale Evrokupa još jednom ubedljivom pobedom nad španskim Matarom, uz ispunjeno obećanje o najviše pet primljenih golova.

vkradnicki.com

Pre večerašnjeg revanša u Kragujevcu, trener Radničkog Dejan Udovičić istakao je da će zahtevati od svojih igrača bolju igru u odbrani, što podrtazumeva najviše pet primljenih golova, pa je i u tom pogledu cilj kragujevačke ekipe večeras ostvaren.

Radnički je posle 17:9 u prvoj utakmici u Španiji, večeras u revanšu slavio sa 14:5 (5:3, 4:1, 1:1, 4:0) i tako potvrdio plasman u polufinale Evrokupa.

Prva četvrtina nije bila po ukusu trenera Udovičića, bog čak tri primljena gola, ali je u nastavku sve došlo na svoje mesto i Radnički je stigao do novog ubedljivog trijumfa.

Radnički: Radić, Burić 1, Ćirković, Marković 1, Gak 2, Bašić 1, Ćirić 1, Čupić 1, Zloković 2, F. Filipović 2, Udovičić 2, Đ. Filipović 1, Lazić.

Mataro: Gardonji, Barbena,z 1, Merino, Fernandez, Babaji 2, A. Garsija, Bah 1, Kodina 1, Ž. Garsija, Kinčes, Mingez, Munjoz.