Ekonomac čuva prvo mesto

Autor: Kragujevac.Sportske.net
utorak 26.02.2013.
20:37

Klub malog fudbala Ekonomac pobedom u Vranju nad istoimenom ekipom od 3:2 (1:1) zadržalo je prvo mesto na tabeli.

ekonomac.com

Ekipa malog fudbala Ekonomac pobedio je ekipu Vranje u Vranju rezultatom 3:2 (1:1).

Kragujevčani su do ovog trijumfa došli teže nego što je bilo ko očekivao, oni su pred ovaj duel važili za apsolutnog favorita.

Podsećamo, čak šestorica igrača Ekonomca bilo je na pripremnoj turneji sa reprezentacijom po Češkoj i Slovačkoj, pa su na njima bili vidljivi znaci umora.

Vranje je preko Stošića povelo sa 1:0, ali do poluvremena popularni "studenti" su uspeli da izjednače na 1:1 preko Rajičevića.

U drugom delu meča Stošić ponovo dovodi Vranje u vođstvo, ali ovog puta igrači Ekonomca su zaigrali mnogo bolje i u 31. minutu izjednačili rezultat na 2:2 preko Vladana Vesića. Isti igrač je u dramatičnom finišu i doneo pobedu Ekonomcu golom samo minut pre kraja meča.

Naredni meč Ekonomac igra u hali "Jezero" protiv najvećeg rivala Marbo intermeca u petak 1. marta od 19 časova.