15:38
Izvor: Sportske.net, ekonomac.com

Kragujevčani slavili protiv Nišlija sa 2:1. U petak poslastica protiv Marba.

ekonomac.com

Fudbaleri Ekonomca su teže nego što se očekivalo savladali Kopernikus iz Niša sa 2:1.

Grčevita odbrana Nišlija uz naklonost sreće pravili su probleme "Studentima" koji su svoj prvi pogodak postigli u samom finišu prvog poluvremena. Slobodan Janjić, možda najistaknutiji pojedinac susreta, iskoristio je grešku gostiju i svojoj ekipi  omogućio da mirno ode na pauzu.

Ekonomac ni u drugom poluvremenu ne uspeva da nametne svoj ritam igre pa veliki posed lopte nije dovoljan da se obezbedi sigurniji rezultat. Ipak Dodo realizuje uigranu akciju iz kornera i donosi svom timu pobedu.

Gosti ublažuju poraz pogotkom Stankovića koji koristi nesporazm Rajčevića i golmana Ekonomca Aksentijevića i postavlja konačan rezultat Ekonomac : Koprenikus 2:1.

Naredni duel se igra već u petak 27.aprila. sledi veliki derbi prvenstva protiv Marba.