Eliomar presudio ''Romantičarima''

subota 29.09.2012.
18:32

Novi poraz ekipe OFK Beograda, koja je i ovog puta meč završila sa fudbalerom manje na terenu.

fkradnicki.com

Ekipa Zorana Milinkovića gostovala je u Ivanjici, gde je domaći Javor na kraju slavio rezultatom 3:1 zahvaljujući veoma raspoloženom Eliomaru Silvi, ali i činjenici da je OFK Beograd veći deo meča igrao sa fudbalerom manje.

Javor je od 19. minuta poveo protiv ''Romantičara'' golom Eliomara Silve iz jedanaesterca, a gosti su od tog trenutka igrali sa igračem manje. Ipak, Jovanović u samom finišu prvog dela igre uspeva da donese izjednačenje OFK-u i vrati nadu da može da se izbegne poraz.

Međutim, prednost igrača više Ivanjičani konačno koriste u 63. minutu, kada je ponovo Eliomar Silva našao put do mreže gostiju - 2:1.

Do kraja još jedan gol ovog igrača za kompletan utisak o njegovoj partiji i konačnih 3:1.