nedelja 01.06.2014.
22:27

U Menhengladbahu su večeras odličan meč odigrali Nemačka i Kamerun, pobednika nije bilo, ali su gledaoci mogli da uživaju u golovima na obe strane.

Beta/AP Photo/Frank Augstein

U jednoj od poslednjih provera pred Mondijal u Brazilu, Nemačka i Kamerun su odigrali nerešeno, 2:2, a sva četiri gola su postignuta tokom drugog poluvremena.

Poveli su gosti u 62. minutu, golom svoje prve zvezde, Samjuela Etoa, koji je večeras protiv ''Pancera'' predstavio i novu, neobičnu frizuru.

Ali, vođstvo Kamerunaca nije dugo potrajalo. Etoov gol kao da je probudio Nemce, pa je tako Tomas Miler samo četiri minuta kasnije izjednačio, da bi Andre Šurle u 71. minutu doneo preokret domaćima - 2:1.

I kada se činilo da će Nemci do kraja uspeti bar da sačuvaju minimalno vođstvo, Čupo Moting je u 78. minutu postavio konačnih 2:2.

Gosti su u poslednjim trenucima imali još jedan opasan pokušaj iz daljine, ali je lopta prohujala preko gola.

Ove dve selekcije će imati još po jednu proveru pred odlazak na Mondijal. Nemci će se sastati sa Jermenijom, a Kameruncima će generalna proba biti protiv Moldavije.

All Goals - Germany 2-2 Cameroon - 01-06-2014 byFleur