nedelja 03.11.2013.
14:34

Mladi srpski internacionalac nastavlja sa odličnim partijama i golovima u šampionatu Holandije.

fcgroningen.nl

Posle nedavnog pobedonosnog gola protiv PSV-a, fudbaler Groningena Filip Kostić ponovo je obradovao navijače svog kluba, ali i ljubitelje fudbala u Srbiji koji se raduju napretku i usponu naših mladih igrača.

Njegov Groningen je u nedelju igrao protiv Rode na svom terenu, a meč su obeležili golovi na obe strane. Na kraju - 3:3, iako je domaći tim tri puta dolazio u vođstvo.

Upravo je Filip Kostić uspeo da otvori ovu goleadu i već posle osam minuta igre dovede svoj tim u vođstvo od 1:0.

Roda je nešto kasnije izjednačila, rezultatom 1:1 otišlo se na odmor, da bi u osmom minutu drugog poluvremena Kostić asistirao Kirmu za novo vođstvo Groningena.

Ipak, ni to, ali ni naredno vođstvo preko Bitingema nije bilo dovoljno domaćima da osvoje sva tri boda, a goste je poraza spasio Floderus iz jedanaesterca u nadoknadi vremena.

Filip Kostić je odigrao svih 90 minuta, a posle ovog remija njegov tima ima 19 osvojenih bodova.