Galata bez milosti - novi poraz Robijevog Kajzerija

subota 27.10.2012.
20:11

Doskorašnji trener Crvene zvezde ni u drugom prvenstvenom meču od dolaska u turski Kajzeri nije uspeo da dođe do prvog boda. Njegov tim ubedljivo poražen na gostovanju ekipi vodećeg Galatasaraja.

kayserispor.org.tr

Robert Prosinečki večeras nije uspeo da sa svojom ekipom Kajzerija iznenadi lidera na tabeli šampionata Turske, ekipu Galatasaraja.

Naprotiv, domaćin je ubedljivo i veoma lako došao do pobede rezultatom 3:0, a sav posao završio je maltene u prvih pola sata utakmice. Bulut u 7. minutu najavio je poraz Robijeve čete, a potvrdili su ga Kris u 32. i Jilmaz u 36. minutu.

Ovo je već drugi uzastopni poraz Kajzerija od dolaska Roberta Prosinečkog na mesto trenera, pa ova ekipa sada zauzima pretposlednje mesto sa sedam bodova u devet odigranih kola.

Ipak, u sledećem kolu bi Kajzeri mogao da ovaj niz prekine, obzirom da na svom terenu dočekuje direktnog rivala sa ztačelja tabele, ekipu Karabukspora.