''Građevinari'' startovali remijem, Nikolić zadovoljan

ponedeljak 21.01.2013.
22:48

Fudbaleri Rada odigrali su prvu kontrolnu utakmicu na pripremama u Antaliji. Protivnik je bio moskovski Torpedo, a meč je završen bez pobednika.

fcrad.co.rs
fcrad.co.rs

Prva provera superligaša sa Banjice na pripremama u Antaliji, protiv Torpeda iz Moskve, završena je bez golova, 0:0.

Pršo, Leković, Pavlović imali su najbolje prilike za ekipu Rada, a Moskovljani su jednu od retkih šansi za gol imali u situaciji kada je prečka spasila ''Građevinare.

Posle svega, trener Rada Marko Nikolić bio je zadovoljan izdanjem svog tima u ovoj utakmici.

''Zadovoljan sam, igrala su dva tima po 45 minuta, a sem realizacije koja se nije ni očekivala u ovoj fazi priprema, ostalo je bilo na željenom nivou. Protivniku nismo dozvoljavali da stvore ozbiljniju priliku, osim te prečke.

U nastavku je priliku dobio veliki broj mladih igrača, koji su prvi put igrali protiv ekipe ovakvog kvaliteta. Utakmica je u svakom slučaju poslužila svrsi'', izjavio je Nikolić.