Hihon odneo bod sa ''San Mamesa''!

nedelja 25.03.2012.
19:56

Poslednjeplasirani Hihon u poslednjim trenucima izbegao je poraz na gostovanju Bilbau. Baskijci nikako da uhvate pravi ritam u Primeri posle nezaboravnih partija protiv Mančester Junajteda u Ligi Evrope.

athletic-club.net

Bilbao je večeras na svom terenu prekinuo seriju od tri uzastopna poraza u Primeri, ali osvojen bod protiv ''davljenika'' Hihona svakako nije zadovoljavajući za ekipu koja je nedavno očitala lekciju slavnom Mančester Junajtedu u Ligi Evrope.

Duel na ''San Mamesu'' završen je rezultatom 1:1. Golova nije bilo sve do 77. minuta, kada je De Markos posle akcije sa Munijainom doveo domaće u vođstvo.

Kada se činilo da će konačno trijumfovati u Primeri, usledio je šok u samom finišu. Alberto Lora je u 90. minutu savladao golmana Iraizoza i doneo važan bod gostima u borbi za opstanak.

Hihon je ovim bodom prepustio poslednje mesto ekipi Santandera.