Holandija - Konačno zaigrao i Filip Kostić

nedelja 21.10.2012.
17:15

U Holandiji je ovog vikenda na programu deveto kolo tamošnjeg šampionata, a danas je priliku da debituje u prvenstvenim mečevima konačno dobio i Filip Kostić, koji je ovog leta iz kragujevačkog Radničkog stigao u Groningen.

fcgroningen.nl

Groningen je gostovao ekipi Herenvena, koji je trijumfovao veoma ubedljivo, rezultatom 3:0.

Filip Đuričić je ponovo bio u startnoj postavi domaćeg tima, nije se upisao u strelce, a zamenjen je u 84. minutu.

Na drugoj strani, Filip Kostić je dobio priliku od 70. minuta, pri vođstvu domaćina od 2:0. Samo minut kasnije je dobio žuti karton, a domaći tim je u 84. minutu postigao i treći gol kojim je potvrdio siguran trijumf.

Na terenu je od srpskih reprezentativaca bio i Dušan Tadić, čiji je Tvente juče remizirao na gostovanju ekipi Rode u Kerkradeu - 1:1.

Tvente i dalje vodi na tabeli sa 22 boda, ispred PSV-a i Vitesea sa po 21.