20:31

Košarkaši kragujevačkog Radničkog ostvarili su večeras i četvrtu pobedu, u isto toliko odigranih mečeva od početka priprema.

kkradnicki.rs

Posle BKK Radničkog, valjevskog Metalca i Vojvodine, kragujevački Radnički je večeras na svom parketu trijumfovao i protiv novog učesnika Jadranske lige, ekipe MZT iz Skoplja.

Kragujevčani su slavili rezultatom 83:76, po četvrtinama  30:16, 14:20, 16:19, 23:21, pred oko 500 gledalaca u hali ''Jezero''.

Domaći tim je odlično ušao u meč i već u prvih deset minuta stekao dvocifrenu prednost. Gosti su zaigrali nešto bolje u nastavku, ali nedovoljno da dođu do preokreta.

NAjefikasniji u redovima Radničkog bio je Miloš Borisov sa 18 poena, Vortington je upisao 13, a Vajt i Marković po 10.