Ivanjičani protutnjali Kulom!

subota 05.05.2012.
19:09

Fudbaleri Javora prikazali su sjajnu partiju danas u Kuli, a kao rezultat toga došla je u veoma ubedljiva pobeda rezultatom 4:1! Blistali Odita i Veljović.

fkjavor.com
fkjavor.com

Utakmica u Kuli nije imala veći takmičarski značaj, pa su obe ekipe ušle otvoreno u ovaj duel.

Domaći su na samom startu imali par prilika da dođu u vođstvo, ali kada ih nisu iskoristili, kazna je stigla u 18. minutu, golom Obiore Odite.

Još se domaći nisu oporavili od ovog šoka, a već je bilo 2:0 za goste. Ovog puta Rade Veljović je zatresao mrežu Kuljana, da bi isti igrač u 33. minutu postigao i treći gol za Ivanjičane!

Početkom drugog poluvremena još jedan gol za goste! Ovoga puta gol za Javor postigao je Mišić, za impresivnih 0:4!

Ovaj rezultat ostao je na snazi do samog finiša, kada je Čovilo uspeo da postigna počasni gol za Hajduk i ublaži ovaj iznenađujuće ubedljiv poraz domaćih - 1:4.