ponedeljak 11.02.2013.
22:11

Fudbaleri Jagodine pružaju sjajne partije tokom pripremnog perioda u Antaliji, pa trener Simo Krunić ima dosta razloga za zadovoljstvo i optimizam uoči nastavka sezone.

fkjagodina.org.rs

Najnoviji trijumf ostvarili su u ponedeljak, i to protiv petoplasirane ekipe ruske Premijer lige, Tereka iz Groznog rezultatom 2:0.

Posebno dobra igra srpskog superligaša viđena je u prvih 45 minuta, kada su i prelomili meč u svoju korist.

Početnu inicijativu Jagodina je krunisala u 22. minutu, kada je posle akcije sa Đenićem i odbijene lopte protivničkog golmana, Đurić postigao vodeći gol - 1:0.

Isti igrač upisao je asistenciju u finišu prvog poluvremena, pošto je posle njegovog kornera Nikodijević poslao loptu u mrežu za konačnih 2:0.

U nastavku je ekipa Tereka popravila utisak, ali se na golu Jagodine odličnim intervencijama istakao mladi Rajković i do kraja sačuvao svoju mrežu.

Jagodina: Rajković, Tomić, Živanović, Đurić, Milinković, Stojanović S., Nikodijević, Damjanović, Đenić, Kostić, Petričević

Igrali su još: Ilić, Filipović. Bosman, Stanojević, Stojanović M., Dukić, Projić, Stojkov, Gogić, Lepović