Izvor: Sportske.net, fkjagodina.org.rs

Trećeplasirani tim u šampionatu Jelen Superlige remizirao je protiv ekipe Kubana na pripremama u Antaliji.

fkjagodina.org.rs

Još jedna u nizu provera koje fudbaleri Jagodine imaju na pripremama u Antaliji protekla je na sjajan način iako "Ćurani" nisu uspeli da savladaju ekipu Kubana.

Četvrtoplasirani tim ruske prve lige samo je na početku meča uspeo da konkretno ugrozi Jagodince i postigne pogodak već u sedmom minutu iz druge prave prilike.

Strelac je bio Kubaev a defanzivci Jagodine kumovali su tom golu pošto su predali loptu u noge protivničkim igračima.

Od tog trenutnka Jagodina preuzima inicijativu i poravnava na 1:1 već u desetom minutu preko Duška Dukića.

Do kraja poluvremena uglavnom se vodila izjednačena borba bez izrazitih prilika ali je zato drugo poluvreme proteklo u znaku tima Sima Krunića.

Polufinalista Kupa Srbije dominirao je tokom drugih 45 minuta i pravo je čudo kako nije upisana još jedna pobeda imajući u vidu da je Jagodina u tom periodu meča stvorila nekoliko stopostotnih prilika.

Stanojevićeva, Nikodijevićeva, Petričevićeva i Filipovićeva bile su iz kategorije stopostotnih ali se golman Kubana istakao pa je do kraja ostalo 1:1.

Narednu proveru Jagodinci će imati protiv još jednog ruskog kluba a u pitanju je Terek.