Jagodinci treniraju, Uprava sprema pojačanja

Autor: Mihajlo Vidojević
utorak 02.07.2013.
15:09
Izvor: Sportske.net, fkjagodina.org.rs

Fudbaleri Jagodine odradili su prvi dan priprema u Banjskom a čelnici kluba u isto vreme rade na dovođenju dvojice napadača i golmana.

fkjagodina.org.rs
fkjagodina.org.rs

Povezane vesti

Osvajač nacionalnog Kupa Srbije vredno se priprema pod vođstvom novog trenera za predstojeća iskušenja u Evropi i domaćim takmičenjima u bugarskom turističkom centru Banjsko.

Jagodinci su prvog dana priprema žestoko trenirali ali je uprkos naporima atmosfera u odlična što je potvrdio i povratnik Vukašin Tomić.

"Bilo je to u Kazahstanu za mene kratko, ali veoma korisno iskustvo. Ja sam i ranije govorio da je Jagodina moj drugi dom i da se ovde najlepše osećam. Vratio sam se da nastavimo tamo gde smo stali. Učiniću sve na terenu da pružam maksimum i da klub ostvari ciljeve i ambicije koje je postavio" kazao je štoper "Ćurana".

Jagodina je pred odlazak u Bugarsku ostala bez prvog golmana Igora Bondžulića pa se uveliko radi na traženju njegove zamene.

Uporedo se traže još dva rešenja u napadu čime bi bile pokrivene "rupe" nastale odlascima standardnih prvotimaca.

Ne propustite