Jagodini ne ide ''Moravac''...

nedelja 08.07.2012.
21:37
Izvor: Sportske.net, fkjagodina.org.rs

Kombinovani sastav Jagodine odigrao je danas na svom terenu prijateljski meč protiv Moravac Oriona i - izgubio rezultatom 2:1...

fkjagodina.org.rs

Novu glavobolju treneru Jagodine Simu Kruniću, posle poraza od Ordabasija u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, donela je i današnja provera protiv ekipe Moravac Orion iz Mrštana.

Iako je na teren izveo drugi tim, poraz na svom terenu rezultatom 2:1 svakako nije ohrabrujući znak pred revanš u Kazahstanu.

Poveli su gosti golom Savića u 45. minutu. Izjednačio je Lamin Suma u 54. iz penala, a pobedu Moravcu doneo je Stojanović u 75. minutu meča.

Jagodina je igrala u sledećem sastavu: Rajković Predrag, Ivković Ranko, Timotijević Vladan, Stojanović Đorđe, Filipović Aleksandar, Đapić Miloš, Đurić Milan, Milošević Miloš, Stojanović Stefan, Trifković Nikola, Lamin Suma.

igrali su još: Jokić Petar, Dimitrijević Igor, Kovačević Nikola, Timić Jovan.