Javor protiv Užičana do boda u finišu

subota 20.10.2012.
16:55

Današnji meč devetog kola Superlige u Ivanjici doneo više uzbuđenja u drugom poluvremenu, ali pobednika na kraju nije bilo.

fkjagodina.org.rs

Fudbaleri Javora i užičke Slobode danas su u Ivanjici podelili bodove, pošto je njihov duel završen rezultatom 1:1.

Posle ne baš zanimljivog prvog poluvremena, znatno sadržanija predstava viđena je u nastavku. Ivanjičani su početkom drugog poluvremena propustili par lepih prilika da dođu u vođstvo, nisu ih iskoristili i kazna je ubrzo usledila.

Knežević je u 61. minutu uspeo da savlada golmana domaćih i približi Užičane osvajanju celog plena u Ivanjici.

Ipak, dvadesetak minuta kasnije Javor uspeva da dođe do izjednačenja, preko Milovanovića u 82. minutu - 1:1.

U finišu malo i nervoze i koškanja među igračima, pa su gosti meč završili bez isključenog Vasilića.