Jelačić: ''Navijači, izvinite...'', Milinković: ''Konačno pravi Spartak''
Autor: Darko Mitrović
subota 21.04.2012.
19:30
Izvor: Sportske.net, MONDO.RS
Posle debakla u Subotici, aktuelni trener Vojvodine priznao da su ''problemi koji dugo tinjaju u klubu'' izašli na videlo na današnjem meču. Trener Spartaka nije krio zadovoljstvo posle ubedljive pobede svog tima.

fkvojvodina.rs
Povezane vesti
Vojvodina ovog proleća doživljava udarce kakve u ovom klubu nisu mogli da očekuju ni u najgorim snovima posle prvog dela šampionata.
Nova blamaža viđena je danas u Subotici, a aktuelni trener Spasoje Jelačić priznaje da je sve ovo posledica problema koji ''dugo tinjaju''.
"Čestitam Spartaku na pobedi, a u svoje lično ime i u ime stručnog štaba izvinjavam se svim navijačima i poštovaocima Vojvodine. Problemi dugo tinjaju u Vojvodini, na žalost, sve je puklo u Subotici", izjavio je Jelačić.
Trener Spartaka Zoran Milinković je, naravno, bio prezadovoljan.
"Konačno sam video Spartak kakav želim, bili smo razigrani, rastrčani, disciplinovani i zasluženo pobedili. Čestitke igračima i velika zahvalnost navijačima koji su nas podržali'', izjavio je Milinković.
0 Komentara