subota 03.03.2012.
23:02

Da se 26. kolo šampionata Francuske može okarakterisati kolom iznenađenja, potvrdio je i večerašnji duel između Bordoa i Nice.

girondins.com

Posle Marseja, Liona i Sent Etjena koji su doživeli neočekivane poraze, kao i Monpeljea i Lila, koji su osvojili samo po bod, još jedan od favorita večeras je razočarao svoje navijače.

Bordo je u poslednjoj večerašnjoj utakmici na svom terenu poražen od ekipe Nice rezultatom 2:1, što su gostujućem timu veoma bitna tri boda u borbi za opstanak.

Nica je povela u 18. minutu golom Monzona iz jedanaesterca, da bi dvadeset minuta kasnije Abraham udvostručio prednost gostiju.

U nastavku, Mark Planus je u 67. minutu smanjio na 2:1, ali Žirondinci u poslednjih dvadesetak minuta nisu uspeli bar da dođu do boda.