Autor: Beta Beta
nedelja 13.04.2014.
21:43
Izvor: Beta

Poslednja utakmica 23. kola JSL igrana je u Jagodini, gde je istoimeni tim savladao Radnički iz Niša posle preokreta koji je usledio u samoj završnici susreta.

fkjagodina.org.rs

Fudbaleri Jagodine pobedili su večeras na svom terenu Radnički iz Niša posle preokreta sa 2:1 (0:0) u poslednjoj utakmici 23. kola Superlige Srbije.

Jagodina je do pobede došla u poslednjih pet minuta susreta, pošto su golove postigli Đorđe Šusnjar i Milan Đurić.

Radnički je do prednosti došao u 52. minutu, kada je Miloš Krstić iskoristio dodavanje Aleksandra Jovanovića sa desne strane.

Izjednačujući pogodak za Jagodinu postigao je Šusnjar u 86. minutu.

Aleksandar Pešić je posle solo prodora sa leve strane u kaznenom prostoru uposlio Šušnjara, koji je bio sam ispred gola Radničkog i tako doveo "Ćurane" do izjednačenja.

Samo četiri minuta kasnije Đurić je iz slobodnog udarca sa oko 25 metara savladao golmana Aleksandra Kesića.

Glavni sudija utakmice, Milan Jeremić, u 86. minutu je isključio strelca prvog gola na susretu, Krstića, koji van igre, pošto je zamenjen, slomio deo klupe za rezervne igrače.

Jagodina je ovom pobedom "izbila" na četvrto mesto na tabeli, pošto sada ima 37 bodova, jedan manje od Čukaričkog.

Ekipa Radničkog je ostala na osmom mestu sa 31 bodom.