Kad se i bod slavi kao pobeda...

nedelja 06.05.2012.
13:57
Izvor: Sportske.net, JUZNEVESTI.COM

Lider Prve lige Srbije bio je sinoć na pragu poraza od Mladenovčana, ali dva gola Pejčića u samom finišu donela su bod Nišlijama koji posle svega moraju da budu zadovoljni.

juznevesti.com

Na ulasku u 90. minut meča, Radnički je gubio sa 3:1, a onda je usledio sjajan finiš u režiji Ivana Pejčića.

Prvo je iz slobodnog udarca postigao gol u 90. minutu, a potom je svom timu doneo izjednačenje dva minuta kasnije.

Trener Aleksandar Ilić smatra uspehom na ovakav način osvojeni bod.

''Fudbal je takav, nepredvidiv. Izgubili smo kontrolu nad utakmicom, protivnik bio nadmoćniji. Videlo se da nemamo snagu, ali posle 1:3 uspeh je doći do nerešenog'', izjavio je Ilić, a prenose juznevesti.com.

Radnički je i dalje na čelu tabele Prve lige, pošto je Donji Srem poražen u Novom Sadu od Proletera. Trećeplasirana Sloga sada je na četiri boda zaostatka za Nišlijama.