Katai čuva "Vošu"!

Autor: Boris Jovanović
subota 10.11.2012.
15:31

Duel Vojvodine i Pazaraca odlučen već na startu. Domaćin promašivao, umalo da budu kažnjeni u finišu.

fkvojvodina.rs

Već u četvrtom minutu radost za Novosađane. Katai je prevario svoje čuvare i dobrim udarcem matirao golmana gostiju.

Od prvog minuta, pred manje od 1000 gledalaca Vojvodina bolji tim, Oumaru je pre gola imao šansu da načne Pazarce.

Vojvodina je bila zadovoljna vođstvom, pa smo u prvom poluvremenu gledali uglavnom uspavanku.

U drugom poluvremenu, nešto više uzbuđenja, Katai je moga da duplira prednost domaćih. Moreira koji je ušao u igru je imao priliku, zatim je Stevanović pogodio prečku, ali je ostalo 1:0.

U samom finišu Supić je spasao pobedu, Bogunović je imao šansu da šokira "Karađorđe". Na kraju minimalac za nove bodove Novosađana i četvrto mesto na tabeli.