Kecman nemoćan protiv Zvezdinog rivala

subota 27.10.2012.
22:19

U Francuskoj je ovog vikenda na programu četvrto kolo tamošnjeg šampionata. Ekipa Orleana posle tri startna poraza konačno došla i do prve pobede.

lnb.fr
lnb.fr

Orlean, koji će u Evrokupu biti rival ekipi Crvene zvezde, večeras je na svom parketu bio bolji od Roana, koji sa klupe predvodi Luka Pavićević, a čije boje brani i dugogodišnji košarkaš Partizana Dušan Kecman.

Roan je tokom prve tri četvrtine imao sasvim solidnu prednost, na ulasku u poslednjih deset minuta bilo je 70:59 za goste, ali je u finišu Orlean napravio veliki preokret i stigao do trijumfa rezultatom 87:81.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Kaleb Grin sa 23 poena, a Jang je upisao 14. U Roanu, Gradit 23 poena, a Kecman je za 15 minuta na parketu upisao samo jedan poen.