23:03
Izvor: Sportske.net, fkradnicki.com

Fudbaleri Borca iz Čačka i Radničkog iz Kragujevca remizirali su u poslednjoj proveri pred početak šampionata u Jelen Superligi i Prvoj ligi Srbije.

fkradnicki.com

Miroljubivim rezultatom (1:1) Borac i Radnički stavili su tačku na letnji pripremni period.

Domaćin je početkom prvog poluvremena bio konkretniji i u tom delu utakmice je, preko Jevtovića, uspeo da postigne vodeći pogodak.

Od trenutka kada je Borac poveo usledila je konstantna inicijativa Radničkog koju Kragujevčani nisu uspeli da materijalizuju sve do 65. minuta kada je Spalević sa bele tačke postavio konačnih 1:1.

Imao je nekoliko minuta pre tog jedanaesterca Pejčić šansu da postigne prvenac u dresu Radničkog ali je iz stopostotne prilike bio neprecizan i pogodio golmana Petrića.

Radnički narednog petka počinje takmičenje u Jelen Superligi utakmicom sa Radom na Banjici dok će Borac u prvom kolu Prve lige Srbije ugostiti Metalac iz Gornjeg Milanovca.