Kruševljani počeli pobedom

četvrtak 11.07.2013.
14:55
Izvor: Sportske.net, fknapredak.rs

Fudbaleri kruševačkog Napretka ostvarili su ubeljivu pobedu u prvoj kontrolnoj utakmici od početka priprema.

fknapredak.rs

Prvi rival ekipi Milana Lešnjaka od dolaska na Zlatibor bila je ekipa Polet Rasne, a meč je okončan pobedom novog superligaša rezultatom 4:0.

Napredak je tokom najvećeg dela meča dominirao, a do vodećeg gola došao je posle 12 minuta igre, kada je mrežu rivala zatresao Bajić.

Ipak, do kraja prvog poluvremena golova više nije bilo, da bi Kruševljani u nastavku meča bili znatno efikasniji. Prvo je Gavrić u 59. minutu duplirao prednost, da bi pet minuta kasnije Ndiaje postigao i treći gol.

Konačnih 4:0 postavljeno je u 87. minutu, drugim golom Gavrića.

Napredak - I poluvreme: Krznarić, Dijuf, Janičić, Frimpong, Udovičić, Regan, Bajić, Kalezić, Mirosavljević, Živković, Deletić.

Napredak - II poluvreme: Milenković, Dunjić, Paris, B. Milošević, N. Milošević, Vulić, Gavrić, Kalezić (Smiljković 70’), Kovačević (70’ Petrović), Bojić, Ndiaje (70’ Popović).