Kuljani ''trenirali'' efikasnost

sreda 21.03.2012.
21:24

Igrači Hajduka, odigrali su u Srbobranu prijateljsku utakmicu, sa sportskim partnerom kulskog superligaša.

fkhajduk.rs
fkhajduk.rs

U duelu kombinovanog tima Hajduka sa sportskim partnerima kulskog superligaša, ekipa Zoltana Saboa slavila je rezultatom, 5:1, nagoveštavajući da bi problemi sa efikasnošću mogli konačno da budu prevaziđeni.

Kombinovani sastav rezervista i omladinaca slavio je sa ubedljivih 5:1, golovima Paunovića (dva puta), Ćovina, Boškovića i Vejnovića.

Hajduci su stvorili pregršt prilika i već u prvom poluvremenu postavili konačan rezultat.

U nastavku meča, šansu su dobili omladinci, ostavili dobar utisak i nastavili da se nameću svojim partijama.

Beli su nastupili u sledećem sastavu: Latinović – Cvetković, Vejnović, Dabić, Fejsa – Varga, Čovilo, Ćovin, Bošković – Zorica, Paunović

Igrali su još: Jančevski, Kovačević, Trninić, Sušić, Mezei, Pejović.