L1 - 'Fenjeraš' nemoćan protiv Monaka, Berba neverovatan!

Autor: Vladimir Nestorović
subota 26.04.2014.
19:19

Na krilima Dimitra Berbatova, Monako je uspeo da slavi na gostovanju u Ajačiju, a konačan rezultat bio je 1:4.

Beta/AP Photo/Lionel Cironneau

'Kneževi' iz Monaka nisu imali većih problema na gostovanju Ajačiju, pa su tako zadržali teoretske šanse da stignu do titule. Ipak, da bi se to desilo, PSŽ mora da izgubi sve preostale mečeve do kraja sezone, što je zaista malo verovatno.

Mreže su mirovale u prvih 45 minuta, ali smo zato u nastavku mogli da vidimo pravu goleadu u režiji Dimitra Berbatova.

Bugarin je prvo pogodio u 52., pa zatim i u 74. minutu. Uzvratio je Talo u 75. minutu, ali se onda Berbatov našao u ulozi asistenta, a strelac je bio Kondogbia u 88. minutu.

Konačan rezultat postavljen je u nadoknadi vremena, i to preko Lukasa Okamposa.

Monako je sada siguran na drugom mestu, koje će najverovatnije zadržati do kraja sezone, osim ukoliko se nešto neverovatno ne desi sa 'Svecima' iz Pariza, pa oni izgube sve preostale utakmice.