L1 - 'Sveci' demolirali Valensijen

Autor: Vladimir Nestorović
petak 14.02.2014.
22:39

Kao što se i očekivalo pre same utakmice, Pari Sen Žermen nije imao većih problema u prvoj utakmici 25. kola francuske Lige 1, poražen je Valensijen rezultatom 3:0.

Beta/AP Photo/Thibault Camus

Ekipa PSŽ-a zabeležila je još jednu ubedljivu pobedu u francuskom prvenstvu, a ovoga puta došao je red na Valensijen.

Gosti su pružili solidan otpor, ali se iz prestonice ipak vraćaju praznih šaka, pošto su 'Sveci' u nastavku dodali gas i sa dva brza gola rešili pitanje pobednika.

U prvih 45. minuta pogodio je samo Ezekil Laveci, a zatim je Ibrahimović u 50. minutu duplirao prednost, da bi konačan rezultat postavio Gari Kagelmaher svojim autogolom.

Zatim je Blan u igru uveo neke rezervne fudbalere, a odmorio strelce Ibrahimovića i Lavecija, pa se rezultat do kraja nije menjao.

Golove sa meča možete pogledati u narednom prilogu.