Lazović sa ''rezervistima'' Partizana do pobede nad Inđijom

utorak 25.03.2014.
16:54

Crno-beli nastavljaju praksu da između dva prvenstvena kola odigraju i po jedan kontrolni meč.

partizan.rs
partizan.rs

Ovog puta, rival kombinovanom timu Partizana, pojačanom Dankom Lazovićem, bila je ekipa Inđije, a crno-beli su na kraju slavili rezultatom 3:1.

Naravno, upravo je Danko Lazović bio najzapaženiji akter ovog meča, a razlog što se i on našao na terenu, jeste činjenica da zbog crvenog kartona protiv Rada ne može da igra na naredne dve prvenstvene utakmice (jednu je već odradio protiv Slobode).

Crno-beli su poveli već posle šest minuta igre, golom Dušana Pantelića, mladog prvotimca Teleoptika, da bi u 20. minutu Lazović duplirao prednost.

Na isteku prvih pola sata igre već je bilo 3:0 za Partizan, golom Danila Pantića iz jedanaesterca, a gosti su u samom finišu meča preko Bjedova stigli do počasnog gola, za konačnih 3:1.

Podsetimo, Partizan u sledećem prvenstvenom kolu igra protiv OFK Beograda na Karaburmi.