Autor: Beta Beta
utorak 20.11.2012.
20:25
Izvor: Beta

Odbojkašice Crvene zvezde izgubile su danas u Beogradu od moskovskog Dinama sa 1:3, po setovima 26:24, 18:25, 16:25, 20:25, u utakmici četvrtog kola Grupe F Lige šampiona.

okcrvenazvezda.com

Crveno-bele su ostale na začelju tabele sa četiri poraza, dok Ruskinje imaju tri pobede i poraz. U drugom duelu ove grupe sutra će se u Azerbejdžanu sastati vodeća Lokomotiva i poljska Mišina, koja ima pobedu i dva poraza.

Zvezda je u prvom setu gubila sa deset poena razlike (6:16 i 12:21), ali je uspela da preokrene i povede. U naredna tri seta odbojkašice Dinama igrale su agresivnije i dobrim blokom čuvale prednost.

Zvezda će u narednom meču igrati u Bakuu, 4. decembra, protiv Lokomotive.

Najefikasnija igračica crveno-belih večeras je bila Nikolina Lukić sa 14 poena, dok je goste predvodila Natalija Obmnočajeva sa 19.