Manćini: "Baloteli ostaje u Mančester sitiju"

Autor: Beta Beta
petak 04.01.2013.
13:07
Izvor: Beta

Trener Mančester sitija objasnio je situaciju sa jučerašnjeg treninga, tvrdi da nijeljut na svog pulena Balotelija.

dailymail.co.uk
dailymail.co.uk

Povezane vesti

Trener Mančester sitija Roberto Manćini rekao je danas da se nije posvađao sa napadačem Marijom Balotelijem i da će italijanski reprezentativac ostati u klubu.

Britanski mediji objavili su fotografije sa treninga Mančester sitija na kojima se vidi kako se Baloteli sukobljava sa trenerom i zatim napušta trening.

Manćinini je, međutim, rekao da te fotografije ne prikazuju pravo stanje i da to u stvari nije bila svadja.

"Nije bilo svađe, to je istina. Mario je takva osoba, ali to ne menja činjenicu da će ostati u klubu. Apsolutno to mislim", rekao je Manćini, preneo je Bi-Bi-Si.

Na fotografijama se vidi kako Manćini na jučerašnjem treningu viče i gestikulira prema 22-godišnjem napadaču, koji je ove sezone na 21 utakmici postigao tri gola.

Takođe, na jednoj slici se vidi kako Manćini vuče Balotelija za trenerku, nakon čega je jedan član stručnog štaba odvukao napadača sa terena.

"To nije bilo toliko loše. Igrali smo fudbal, Mario je šutnuo saigrača, zbog čega sam mu rekao da napusti teren i ode u svlačionicu. On je rekao da neće, pa sam ga uhvatio za trenerku i odgurnuo. Samo to se dogodilo, ništa posebno", rekao je Mančini.

Upitan da li je izgubio strpljenje, Mančini je odgovorio: "Ne. U stvari jesam u prve dve sekunde, jer Baloteli nije hteo da izadje sa terena. Trebalo je da ode. A posle? Nisam razgovarao sa njim".

Baloteli je 2010. godine iz Intera prešao u Mančester siti za 22 miliona funti.

Ne propustite