Micov se raduje duelima sa Partizanom
Autor: Darko Mitrović
subota 07.07.2012.
17:58
Izvor: Sportske.net, Novosti.rs
Novi košarkaš moskovskog CSKA igraće protiv Partizana na jesen u Evroligi. Smatra da su CSKA i Barselona favoriti za prva dva mesta u grupi, a da će ostala četirti tima da vode borbu za još dva mesta u TOP 16.
vivicantu.com
Povezane vesti
Vladimir Micov se nedavno pridružio Teodosiću, Krstiču i Ercegu u ekipi CSKA, sa kojom će naredne sezone u Evrologi igrati i protiv šampiona Srbije, ekipe Partizana.
Drago mu je zbog gostovanja u Beogradu, a nada se da bi i crno-beli mogli da se izbore za plasman u šesnaest najboljih ekipa.
''Realno, Barsa i mi smo favoriti, a smatram da će se voditi velika borba između preostala četiri tima za još dva mesta koja vode u drugi krug Evrolige. Znam da u Partizanu finansijska situacija nije sjajna. Otišlo im je dosta igrača, ali povratak Duška Vujoševića na klupu garantuje da će obaviti dobar posao'', ističe Micov.
0 Komentara