Miroljubivo za kraj...

petak 24.02.2012.
16:38
Izvor: Sportske.net, partizan.rs

Fudbaleri Partizana odigrali su poslednji susret na pripremama u Antaliji. Nerešen rezultat (1:1) sa skromnim Tarazom iz Kazahstana.

partizan.rs
partizan.rs

Završila se i poslednja provera fudbalera Partizana na pripremama. Protivnik iz kazahstanske Elitne divizije uspeo je da odigra nerešeno sa srpskim šampionom (1:1).

Ekipa koju sa klupe vodi osvajač Kupa Šampiona Ljupko Petrović pružila je odličan otpor favorizovanoj ekipi Partizana.

Taraz je poveo golom Perića, Srbina u redovima ekipe iz Kazahstana, u 34. minutu meča.

Nakon toga, trgli su se igrači Avrama Granta pa je izjednačenje usledilo već nakon šest minuta igre.

Na asistenciju Eduarda, Jojić je prošao u šesnaesterac protivnika i tukao sa leve strane a golman Aštraković bio je nemoćan u ovom slučaju.

Ispostavilo se da je rezultat sa kojim se otišlo na poluvreme zapravo bio i konačan ishod ovog meča.

Bilo je dosta šansi i u drugom delu utakmice, ipak golova nije. Šutevi Mange, Dijare, Ninkovića i Kamare bili su neprecizni pa je mreža kazahstanaca ostala mirna do kraja meča.