Moskovljani OFK-u ''stalne mušterije''!

sreda 06.02.2013.
23:04

Prijeteljske odnose sa moskovskim Dinamom, ''Romantičari'' su još jednom iskoristili za odigravanje kontrolne utakmice i - ponovo bili bolji.

ofkbeograd.co.rs

Poslednjih godina, OFK Beograd i Dinamo iz Moskve koriste svaku priliku tokom priprema za odigravanje prijateljskih mečeva.

Ovog puta sastali su se u Antaliji, a pobedu je i treći put uzastopno ostvario OFK Beograd, rezultatom 3:2.

Junak pobede ''Romantičara'' bio je iskusni Veseljko Trivunović, strelac dva gola za Beograđane, u 35. i 75. minutu iz jedanaesterca.

Granat je u 65. minutu izjednačio na 1:1, a drugi gol za OFK postigao je Jovanović samo dva minuta kasnije.

Trivunović je potom povisio na 3:1, a konačan rezultat postavio je iskusni napadač Moskovljana Kevin Kuranji u 85. minutu.

OFK Beograd: Lukač, Pavlović, Vasiljević, Adžić, Punoševac, Nikolić, Pavlovski, Trivunović, Čavrić, Grbić Jovanović.

Igrali su još: Čupić, Zdjelar, Rustemović, Gašić, Gajić, Mijić, Paločević i Tufegdžić