subota 12.10.2013.
23:12

Fudbaleri kruševačkog Napretka ubedljivo su u Lučanima savladali kragujevački Radnički, u sklopu mini priprema za nastavak superligaške sezone.

fknapredak.rs

Kruševljani kao da su bili posebno motivisani u ovom meču, s obzirom da ih je Radnički nedavno savladao u prvenstvenom susretu.

Iako je duel u Lučanima imao prijateljski karakter, Napredak je trijumfom rezultatom 4:1 nagovestio da u sve boljoj formi ulazi u drugu polovinu jesenjeg dela sezone.

U prvom poluvremenu viđen je samo jedan pogodak, a vođstvo Napretku doneo je Regan. U nastavku, Radnički nije iskoristio svoje šanse, a na drugoj strani su Gavrić, zatim Senegalac Iba i Bogdan Milošević ''izrešetali'' mrežu ekipe Radmila Ivančevića.

Počasni gol za Kragujevčane postigao je Argentinac Porkari, a stručnom štabu Radničkog i dalje ostaju velike brige kako ekipu podići sa začelja superligaške tabele.