ponedeljak 27.01.2014.
17:25

Fudbaleri kruševačkog Napretka započeli su pobedom seriju kontrolnih mečeva koji ih očekuju tokom boravka u Turskoj na aktuelnim pripremama.

fknapredak.rs

U prvoj utakmici od dolaska na pripreme u Antaliju, fudbaleri Napretka savladali su u ponedeljak rusku ekipu Dinama iz Sankt Petersburga rezultatom 2:1.

Ekipa Nenada Lalatovića je do trijumfa došla boljom igrom u drugom poluvremenu. Naime, posle prvih 45 minuta bez golova, Ndaje je već u sedmom minutu nastavka doveo Kruševljane u vođstvo.

Kada je u 60. minutu novajlija Frajdej duplirao prednost, trijumf Napretka je već bio izvestan, a do kraja su gosti, u 69. minutu, uspeli da postignu počasni gol za konačnih 2:1.

Prema planu priprema, Napredak će narednu proveru imati već u sredu, kada će im rival biti ekipa Korone iz Brašova.