Nastavlja se posrtanje Sevilje...

ponedeljak 13.02.2012.
22:50

U poslednjoj utakmici 22. kola španske Primere, večeras je Sosijedad na svom terenu savladao Sevilju, kojoj je ovo treći uzastopni poraz.

fcsevilla.es

Fudbaleri Sevilje nikako da izađu iz krize.

U tome im nije pomogao ni novi trener Mičel, pošto su večeras doživeli novi poraz u Primeri, od domaćeg Sosijedada rezultatom 2:0, pa tonu sve dublje na tabeli, obzirom da u poslednjih šest mečeva imaju samo dva osvojena boda.

Meč je odlučen polovinom drugog poluvremena kada su i postignuta oba gola. Karlos Vela je u 65. minutu doveo Sosijedad u vođstvo, da bi samo tri minuta kasnije isti igrač asistirao Rubenu Pardu za konačnih 2:0.

Sosijedad je ovom pobedom izbio na deobu 11. mesta sa Hetafeom, sa 27 osvojenih bodova, dok Sevilja već nedeljama stoji na 26 osvojenih bodova, pa je sada na 13. mestu Primere.