Ne pomaže ni Ješić - Liteks ispao iz Kupa

sreda 02.04.2014.
19:03

Bugarski Liteks nastavlja sa lošim rezultatima ove sezone. Ni dolazak srpskog stručnjaka Miodraga Ješića za sada to nije promenio.

vijesti.me
vijesti.me

Podsetimo, pre nekoliko dana bugarski Liteks iz Loveča je angažovao Miodraga Ješića za novog trenera ove ekipe, koja ove sezone beleži slabije rezultate od očekivanih.

Debi za nekdašnjeg trenera Partizana u ovom klubu bio je najteži mogući - gostovanje u revanš meču četvrtfinala Kupa Bugarske protiv šampionske ekipe Ludogoreca.

Ješićev tim je odlično ušao u meč, poveo sa 1:0 u prvom poluvremenu golom Cvetanova u 34. minutu, ali je u samom finišu prvog poluvremena Moti doneo izjednačenje Ludogorecu, a potpuni preokret dogodio se u 68, kada je Nikolov postigao autogol za konačnih 2:1.